خدمات آموزشی مرکز

پورتال دوره های آموزشی

درگاه آشنایی و ثبت نام در دوره های آموزشی مرکز

سامانه سینا

درگاه برگزاری دوره های آموزش الکترونیکی رهپویان

معرفی مرکز

ارائه دانش و مفاهيم روز ژئوماتیک با تأکيد بر جنبه هاى کاربردى و استفاده از روشهاى نوین تعاملى از جمله استفاده از متدهای آموزش از راه دور، سمينارهاى تخصصى و کارگاههاى آموزشى، ارائه سرویس های نوین آموزشی و همکاری با سازمانها و مراکزی همچون سازمان نظام مهندسی معدن ایران و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و ارائه مدرک تخصصی و معتبر از ويژگى های بارز این مرکز به شمار می رود.

مرکز آموزش شرکت توسعه علوم ژئوماتيک رهپويان به عنوان شاخه تخصصي آموزش ژئوماتيک گروه رهپویان فعاليت خود را در راستاي نشر و توسعه، ارتقا سطح علمى و افزایش توانایی و بهره وری نیروهای متخصص و نیز شناسایی و جذب نیروهای مستعد در حوزه ژئوماتیک سامان داده است. اين مرکز با شناسايى نيازهاى آموزشى روز صنعت و بهره گيرى از توانمندي گسترده گروه رهپویان در زمينه هاي مختلف مدیریتی، علمي و فني و همکاري جمعي از خبره ترين اساتید و مدرسین مجرب و نیز متخصصان داخلی و خارجی، با ارائه خدماتي متفاوت در زمينه برگزاری دوره هاى آموزشی متنوع براى سطوح مختلف مديران، متخصصان وکارشناسان سازمانها، مراکز، دانشگاهها و شرکت‌های فعال در حوزه ژئوماتیک توانسته خود را بعنوان یکی از معتبرترین و کارآمدترین شرکت‌ها در این زمینه مطرح نماید.

مدیران مرکز

کیوان کفایی
مدیر مرکز آموزش
سهیل ایوزخانی
(R&D) مدیر تحقیق و توسعه
روح اله عنایتی
(IT) مدیر فناوری اطلاعات

اخبار مرکز

15
بهمن
1392

ثبت نام دوره های جدید آموزش مقدماتی سنجش از دور - حضوری و الکترونیکی


مرکز آموزش شرکت توسعه علوم ژئوماتیک رهپویان با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن دوره آموزشی تخصصی سنجش از دور (Remote Sensing) را به صورت حضوری و الکترونیکی برگزار می نماید.

2
بهمن
1392

رونمایی از سامانه آموزش الکترونیکی سینا


مرکز آموزش رهپویان اقدام به راه اندازی سامانه سینا و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن نموده است.

همکاران مرکز

  • پارک علم وفناوری دانشگاه تهران معتبرترین و کارآمد ترین مجموعه در ایجاد و توسعه موسسات دانش بنیان در سطح منطقه آسیا و جهان اسلام است که کارکرد جهانی دارد. این مجموعه به منظور تبدیل دانش به ثروت، تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی و ایجاد شبکه فناوری بین صنعت و دانشگاه از طریق ارائه خدمات متناسب در هر حوزه ایجاد شده است. این موضوع بر ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه تهران و پارک و در راستای انتقال و آفرینش فناوری و ارتقاء فرهنگ نوآوری در کشور و ارتقاء تعاملات بین صنعت و دانشگاه صورت می پذیرد.

  • طبق تعاريف ماده 1 قانون نظام مهندسی معدن که در تاريخ 25/11/1379 به تصويب مجلس رسيده و آيين نامه اجرايي آن نيز در تاريخ 29/3/1381 به تصويب هيأت وزيران رسيده است ، نظام مهندسي معدن عبارت از مجموعه تشکيلات، سازمان ها، تشکل هاي صنفي، مهندسي و حرفه اي، اشخاص حقيقي و حقوقي و مجموعه قوانين، مقررات، آيين نامه ها و استانداردها در بخش معدن است که با هدف تدوین و بکارگيري بهترين شيوه هاي علمي و رعايت اصول و قواعدفني و مهندسي به منظور افزايش بهره وري منابع معدني در کليه مراحل عمليات پي جويي براي يافتن کانسارها و اکتشاف و استخراج معادن و کانه آرايي کانسنگ و فرآوري مواد معدني و متالورژي استخراجي در سطح کشور تاسیس گردیده است.

نشانی

تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان شهید فرشی مقدم(شانزدهم)، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، ساختمان شماره 1، طبقه همکف، واحد 113

طول جغرافیایی:21 23 51
عرض جغرافیایی:56 43 35

تلفن مشاوره

09396300693