سرویس های اطلاعاتی ژئوماتیک

ارائه خدمات ژئوماتیک مبتنی بر اطلاعات مکان محور

تصاویر و داده های ماهواره ای

____________

دریافت پوشش به روز و جامع انواع تصاویر ماهواره ای با اهداف و کاربردهای گوناگون
اولین قدم در اجرای پروژه های سنجش از دور شما، تهیه و تامین اطلاعات و تصاویر هوایی یا ماهواره ای است. گیتا با در اختیار داشتن پوشش جامع و به روز از انواع تصاویر چند طیفی، فرا طیفی، رادار، مدل ارتفاع رقومی و نیز سنجنده های با توان تفکیک مکانی بالا، امکان ارائه خدمات تامین، آماده سازی و ارائه پوشش های اطلاعاتی مورد نیاز فعالان ژئوماتیک در زمینه های مختلف را فراهم نموده است.

لایه های اطلاعات مکان محور

____________

دسترسی سریع به اطلاعات و موقعیت عوارض در حوزه های مختلف
سیستم اطلاعات مکانی به عنوان یک ابزار قدرتمند، امکان شبیه سازی اجزای دنیای واقعی را در قالب نماد های گرافیکی و موقعیت های جغرافیایی را برای شما امکان پذیر می سازد. موقعیت و ویژگی های عوارض، محصولات حاصل از پردازش ها و تحلیل های دورسنجی و انواع نقشه های موضوعی از مهمترین منابع تامین اطلاعات سیستم های مکان محور محسوب میشوند. مرکز داده گیتا جهت تحت پوشش قرار دادن کلیه نیاز های اطلاعاتی سازمانی، تجاری و ...، اقدام به ارائه سرویس های اطلاعات مکان محور برداری نیز نموده است.

سرویس های مکان محور

____________

پیاده سازی و ارائه انواع سوریس های استاندارد ارائه خدمات مکان محور توزیع شده
مهمترین رکن در پایداری، مقیاس پذیری و ارائه سرویس های مکان محور از سوی سازمان شما به مخاطبانتان، پیاده سازی و پشتیبانی از استاندارد های بین المللی حوضه ژئوماتیک به ویژه سرویس های مکان محور می باشد، گیتا به عنوان یک مرکز ارائه دهنده خدمات مکان محور در سطوح مختلف اطلاعاتی، با پشتیبانی از استاندار های جهانی OGS، قابلیت ارائه انواع خدمات مکان محور سازمانی و تجاری در مقیاس های منطقه ای، ملی و جهانی را داراست .