شرکت توسعه علوم ژئوماتیک رهپویان

.Rahpouyan Geomatics Science Development Co

درباره ما

شرکت توسعه علوم ژئوماتیک رهپویان به عنوان یک شرکت مادر تخصصی دانش بنیان در حوزه ژئوماتیک (سنجش از دور و سیستم اطلاعات مکانی) با هدف توسعه و کاربردی سازی این تکنولوژی براساس ایده جمعی از متخصصان و نخبگان کشور تاسیس گردید. این مجموعه با بهره گیری از توان متخصصان داخلی و خارجی، در زمینه تولید اجزای اصلی زیرساخت داده های مکان محور نظیر سامانه های نرم افزاری و سخت افزاری سازمانی، داده ها، سرویس ها و خدمات تخصصی مکان محور، آموزش و پژوهش و نیز بکارگیری، نشر و توسعه ژئوماتیک در حوزه های مختلف علوم فنی و مهندسی، اقتصادی، تجربی، انسانی و ... فعالیت می نماید. رهپویان به جهت تحقق هدف اصلی خود، اقدام به طراحی محصولات و خدماتی مبتنی بر مدل جامع مکانی رهپویان با برند تجاری گیتا نموده است و به واسطه این محصولات و خدمات، مراکز و پردیس های تخصصی جهت کاربردی سازی گیتا در حوزه های مورد نیاز در ایران و جهان تاسیس و راه اندازی نموده است که همواره آماده ارائه انواع خدمات مبتنی بر ژئوماتیک به مخاطبان خود می باشند.

اگر علم در ثریا باشد، مردمانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت.

پیامبر اکرم (ص)

معرفی خدمات رهپویان

نگه کن به جایی که دانش بود...ز داننده کشور به رامش بود

فردوسی

new2

طراحی و پیاده سازی سامانه ژئوماتیک ملی

شرکت رهپویان اقدام به ارائه Geomatics Suite می به عنوان مجموعه ای از سامانه های مکانی نرم افزاری مورد نیاز مدل جامع مکانی رهپویان نمود.

new1

ابداع متدولوژی SE جهت اکتشاف مواد معدنی با استفاده از تکنولوژی های نوین ژئوماتیکی

ابداع روش جدیدی موسوم به متدولوژی سلطانی و ایوزخانی (SEM) مبتنی بر پردازش تصاویر ماهواره ای و با هدف شناسایی و پی جوئی مواد معدنی

new4

رونمایی از سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی رهپویان

آغاز فعالیت سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی رهپویان با شعار آموزش همگانی، با هزینه کمتر و مستقل از زمان و مکان.

News4

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی بهار رهپویان

شروع ثبت نام دوره های بهار 95 رهپویان با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن، ویژه متخصصان و مدیران حوزه علوم زمین و معدن